TÜM ÜRÜNLERİMİZ

Gemi Tamircileri Sor. Sigortası

GÜVENCEMİZ HERYERDE

Bir gemi tamircisi olarak, bakımınız altındaki gemiden, üçüncü kişilerin mülklerine gelecek hasardan ve ölüm veya kişisel yaralanmalardan siz yasal olarak yükümlü olabilirsiniz. Bu sigorta, sizin ihmalinizden veya sizin çalışanlarınızın, aracılarınızın ve taşeronlarınızın ihmalinden kaynaklanan ve mutabakata varılan limit kadar olan üçüncü kişilerin masrafları ve harcamalarına ilişkin yükümlülük dahil bu tür yükümlülüklere karşı size koruma sağlar.

Teminat Kapsamı

Gemi tamircilerinin sorumluluğuna bırakılmış olan iskelede ya da kızaktaki gemiler ile kendi kontrolündeki üçüncü şahıslara ait Emtea, araç vb. değerler ile üçüncü şahısların kendilerine gelebilecek gemi tamirciliği faaliyetinden kaynaklanan sorumluluk hasarlarını teminat altına alır.

Ayrıca Gemi Tamircileri Sigortası teminatı sizin yasal savunma masraflarınızı da kapsayacaktır.

Gemi Tamircileri Sorumluluk Sigortası teminatı, aşağıda belirtilmiş rizikolar sonucu doğabilecek sorumlulukları, gemi tamircisi sıfatıyla gerçekleştirilen tamiratlar esnasında veya sebebiyle meydana gelmeleri kaydıyla teminat altına almaktadır:

Sizin bakım, gözetim ve kontrolünüz altında olan gemi ve araçta meydana gelebilecek zarar veya ziyan, Enkazın ortadan kaldırılması Üçüncü şahıs mülkleri Üçüncü şahıs ölüm veya kişisel yaralanmaları, Seyahat eden işçiler (belirlenmiş bir limite tabi olması kaydıyla)