PROSİGORTA HAKKINDA

SAĞLIĞINIZIN GÜVENCESİ

Prosigorta, Dünya’da ve Türkiye’de sigorta sektörünün öncüsü Mapfre Sigorta’nın en büyük yetkili acentelerinden biridir.

Prosigorta 2008 yılında İstanbul’da, yenilikçi vizyon, deneyimli kadro ve güçlü teknolojik altyapı ile kurulmuştur. İlk günden itibaren sahip olduğu kaliteli iş gücünü sürekli geliştirmekte, teknolojisini sürekli olarak çağın önünde olacak şekilde yenilemektedir.

Sağlık sektöründe uzman ekibi ile Acil Vakalar Sağlık Sigortası başta olmak üzere, Sağlık Sigortaları çözümleri sunarak başladığı yolculuğunu 2012 yılından itibaren tüm sigorta poliçelerini kapsayacak şekilde genişletmiştir.

Sektörel deneyimlere ve üst düzey iş mesuliyetine sahip uzmanları ile kurumsal müşterilerine de tüm alanlarda en doğru sigorta çözümlerini sunmaktadır.

Teknolojinin hızla geliştiği ve müşteri taleplerinin daha da arttığı günümüz koşullarında Prosigorta, müşterilerinin ihtiyaçlarına en uygun çözüm paketleri ve mükemmeliyetçi müşteri deneyimiyle hizmet sunmaktadır.

Mapfre Sigorta güvencesiyle; müşteri memnuniyeti ve teknoloji odaklı yeni nesil sigortacılığın öncülüğünü yapmak ve toplumun yaşam kalitesini arttırmak; Prosigorta’ nın ilerleme yolundaki en önemli değerleridir.

*Prosigorta, Prosigorta Sigorta Aracılık Hizmetleri Limited Şirketi’ nin tescilli markasıdır.

Mapfre Sigorta Mapfre Yaşam